Ako používať stránku Supermamička.sk?

Môj profil – po registrácii užívateľ dostane prístup k svojmu profilu (tlačidlo „Môj profil” nájdete v hornom pravom rohu).  Môj profil obsahuje mnohé funkcie, ktoré používateľom umožňujú:  aktualizovať status; posielať správy; pridávať priateľov – všetkých užívateľov nájdete v záložke „Naše mamičky“; pridávať sa do rôznych komunít – zoznam komunít nájdete v záložke „Komunity“; vytvárať komunity; využívať diskusné fóra rôznych komunít; posielať pozvánky ľuďom, ktorí ešte nie sú registrovaní na Supermamička.sk e-mailom; vytvárať foto album; prezerať si aktivity svojich priateľov a komunít, do ktorých patria.

Stránka má funkciu „akcie“, pomocou ktorej môžu užívatelia vytvárať vlastné akcie – na vytvorenie akcie je potrebné vopred vytvoriť komunitu ľudí, pre ktorú pripravujete danú akciu.  Funkcia „akcie“ umožňuje taktiež prezerať si eventy, ktoré pripravuje Supermamička.sk a na ktoré ste sa zaregistrovali.

Naše mamičky – tu nájdete zoznam všetkých užívateľov Supermamička.sk. Po prihlásení sa môžete vidieť základné informácie o každom užívateľovi a máte hneď 3 možnosti – požiadať ho o priateľstvo, označiť užívateľa alebo mu zaslať správu. Keď Vás niekto požiada o priateľstvo, žiadosť nájdete  v záložke „Môj profil“ – „Priatelia“ – „Žiadosti“ – kde môžete žiadosť prijať alebo odmietnuť. Notifikácia Vám príde aj e-mailom, ktorý ste zadali pri registrácii. Mate možnosť vidieť aktivity Vašich priateľov, komunity, do ktorých patria, akcie, ktoré vytvárajú, diskusne fóra, do ktorých sa zapájajú, prezerať si ich fotografie…

Komunity – aktuálne máme vytvorených 9 základných komunít – rozdelenie je podľa krajov, plus komunita pre English speaking moms. Odporúčame každej mamičke pridať sa do jednej z týchto základných komunít – podľa kraja, v ktorom žijete. Pripravujeme pre Vás rôzne workshopy v jednotlivých mestách a mamičky o nich budeme informovať prostredníctvom týchto komunít.

Vy samy si môžete vytvárať rôzne komunity a pozývať do nich svojich priateľov, vytvárať akcie a diskutovať pomocou fóra na rôzne témy tykajúce sa komunity. Sú 3 typy komunít – verejná, súkromná a skrytá. Pri vytváraní komunity nájdete ku každému typu stručný popis.

Blogy – na začiatok sme pripravili približne 60 článkov na rôzne témy. Neustále pracujeme na ďalších, prostredníctvom ktorých vám poskytneme prístup k zaujímavým informáciám.  Každý náš článok môžete komentovať, a tak zdieľať aj vaše skúsenosti. Registrovaní užívatelia majú možnosť písať svoje články a komentáre k témam, ktoré ich zaujímajú. Napíšte blog o tom, čo ste sa dozvedeli alebo s čím ste sa stretli. Zdieľajte informácie, skúsenosti a rady s inými mamičkami, pre ktoré práve vaše články môžu byť veľmi nápomocné. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne prispievania na našej stránke, napíšte nám na info@supermamicka.sk

Eventy – tato záložka predstavuje eventy/akcie/workshopy, ktoré pre vás pripravuje náš tím. Rôzne aktivity vás aj vaše dieťa zabavia, niečo nové naučia, a vašu materskú či rodičovskú dovolenku urobia oveľa zaujímavejšou a rozmanitejšou. Aktivity naplánujeme v ten istý čas pre vás aj pre vaše deti a vy sa nemusíte starať o to, s kým nechať dieťa, len si užijete danú aktivitu a efektívne využijete čas. V prípade workshopov pripravíme pre deti zaujímavý program a postaráme sa o ne.

Na event sa môžete prihlásiť pomocou registračného formulára. K eventom, ktoré sa už konali, vždy pridáme fotogalériu. Záložka „pravidelné eventy“ ponúka návrhy na typy eventov, ktoré by sme pre vás radi pripravili. Veľmi nám pomôžete, ak vyplníte anketu a dáte nám vedieť, akého eventu by ste sa rady zúčastnili.

Fórum – globálne fórum obsahuje základné 4 kategórie a k nim prislúchajúce témy fóra. Vy však môžete vytvárať svoje vlastné témy. Fórum je jednoduché na používanie, jeho funkcionalita umožňuje komentovať každý príspevok samostatne alebo pridať svoj príspevok na koniec komunikácie a pokračovať v téme.

Pomáhame – prečítajte si o našom „mini projekte“ a zapojte sa aj vy.

Pridať komentár

Musíte byť prihlásení do , aby ste mohli komentovať.

Komunity

Nedávno aktívni

avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar

Eventy

  • Žiadne akcie