Partneri

mamila-logo-dojcenie MAMILA je občianske združenie, ktoré poskytuje pomoc, poradenstvo a podporu počas celej doby trvania dojčenia. Veľmi dobre rozumieme frustrácii matiek, ktoré sa rozhodnú dojčiť a zistia, že iba rozhodnutie nestačí. Potrebujú, aby im niekto skutočne pomohol. Takúto pomoc poskytujú poradkyne pri dojčení združené v o. z. MAMILA, ktoré vzniklo dňa 9. 8. 2002. Dojčenie je investícia do zdravia detí i zdravia matiek, do vzájomných vzťahov, do silných rodinných pút a do budúcej generácie. Matky v dnešnej dobe túžia dojčiť, ale stáva sa, že musia prekonávať množstvo prekážok.

Pomáhame mamičkám, aby svoje deti dojčili. Poskytujeme poradenstvo pri dojčení na rozličných miestach Slovenska. Vytvárame sieť vyškolených poradkýň pri dojčení s cieľom poskytovať im podporu, najnovšie poznatky a informácie, ktoré využívajú pri svojom poslaní. Vďaka tomu majú mamičky v rozličných regiónoch Slovenska možnosť zatelefonovať poradkyni, stretnúť sa s ňou osobne a získať upokojenie či rady, ktoré potrebujú, aby mohli dojčiť.

 logo dance kids_CMYK_krivky

Tanečno pohybové štúdio pre bábätká, deti a celé rodiny pod vedením Moniky Podhajskej. Už 6 rokov s vami.

LOGFOwebDEFF_sluzby domovStránku združujúca mobilné služby, teda služby, ktoré prídu ku klientovi domov. Nájdeš tu napríklad pedikérky, kozmetičky, osobných trénerov, záhradníkov, opravárov, masérov či jazykových lektorov.

fm-logo-2013Stránka o zdraví, zdravom spôsobe života a zdravej strave.“You are what you eat.”

S-DETMI-pre partnerovMamičky s deťmi, ktoré sa spoznali vďaka internetu a spoločnému cieľu – vytvoriť na internete miesto, kde si všetky rodinky s deťmi nájdu informácie, ktoré im pomôžu jednak šetriť čas pri plánovaní svojich aktivít s deťmi ako aj nájdu informácie o podujatiach, krúžkoch, reštauráciách, ubytovaní pre deti a rodinu, či tipy na výlety po Slovensku a blízkom zahraničí.

Fit-mama_2Ako prevencia a edukácia vznikol projekt Fitmama– skupinové cvičenie po šestonedelí a cvičenie s väčšími deťmi s možnosťou zúčastniť sa kurzu spolu s dieťatkom. Dnes je projekt rozšírený o individuálne poradenstvo, terapiu a edukáciu už pred pôrodom, priamo v pôrodnici alebo priamo v domácnosti klientky.

logo katy a renaAteliér keramiky Rena vznikol v roku 2006. Organizujeme kurzy a rôzne iné aktivity pre dospelých aj deti. Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, -stimuluje hmatovú citlivosť, – pôsobí relaxačne a rehabilitačne, – rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, – uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti.

Komunity

Nedávno aktívni

avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar

Eventy

  • Žiadne akcie