Detské narodeninové oslavy

Ahojte rodičia, radi vám pomôžeme pripraviť párty pre vaše deti. Čo ponúkame? Súčasťou každej párty je DJ a animátor (príp. dvaja – podľa počtu detí), ktorí zabezpečia hudbu, spievanie, rôzne hry pre deti a postarajú sa o dobrú náladu a zábavu počas celého dňa. Fotograf zachití všetky dôležité okamihy a spoločné momentky s priateľmi. Skvelú zábavu zažijete pri fotografiách na Polaroid, ktoré „ožijú“ vo vašich rukách už za pár sekúnd. Hlavná aktivita urobí z párty dobrodružstvo a prinesie zážitok pre každé dieťa. Je nám jasné, že narodeniny svojich deti oslavujú aj ich rodičia, a preto sme pripravili aj aktivity pre dospelých. Bude to príjemný zážitok pre vás aj vašich priateľov. Podľa tematiky párty pripravíme pozvánky a všetky potrebné dekorácie. Príprava pozvánok je zároveň perfektnou spoločnou aktivitou pre vás a vaše deti, takže vám prípadne môžeme pomôcť nápadmi a vy môžete pozvánky pripraviť sami so svojimi deťmi. Radi pre vás zabezpečíme chutné a zdravé občerstvenie – sladké a slané pochúťky v rámci zvolenej tematiky, narodeninovú tortu, zdravé nápoje a smoothies. Ak by ste chceli navariť sami, nie je problém, necháme to na vás. Oslavu pripravíme u vás doma, vonku na záhrade alebo na lúke, prípadne si môžete vybrať jednu z našich zmluvných family-friendly reštaurácií (návrh reštaurácií vám zašleme po výbere témy oslavy).

Nižšie nájdete 4 rôzne návrhy tém narodeninovej oslavy. Vyberte si tú, ktorá sa vám a oslávencovi/oslávenkyni najviac páči. Ďalej zvoľte hlavnú aktivitu pre deti a aktivitu pre dospelých (nie je podmienkou), napíšte nám detaily a vaše požiadavky (dátum, miesto, počet detí a dospelých, kto sa postará o občerstvenie) a my vám pripravíme ponuku.

Juchúúú a ide sa oslavovať!

Minnie & Mickey party

Jedna z najobľúbenejších tém na párty pre deti rôzneho veku. Je vhodná do interiéru aj exteriéru. Všetky dievčatká prezlečieme za Minnie (suknička, čelenka, noštek a ušká) a chlapčekov za Mickeyho (noštek, ušká, ruky-rukavice a kravata). Predstavte si tie decká v rovnakých kostýmoch a ich radosť z toho, že si ich nebudú musieť vyzliekať, ale kostým si môžu zobrať so sebou domov. Pozvánky, dekorácie a ozdôbky na občerstvenie v štýle Minnie & Mickey – balóny, darčekové tašky, mašle na stoličky a dekorácie na bufetové stoly, sladké a slané zdravé občerstvenie v štýle M&M. Nebude chýbať ani narodeninová torta pre oslávenkyňu/oslávenca, samozrejme, vo forme Minnie alebo Mickey. Mickey DJ sa poštára o hudbu a animátorka, ako ináč Minnie J,  sa s deťmi zahrá rôzne hry a zaspieva pesničky.

Čarodejnícka oslava – Čaruj, čaruj, vyčaruj mi čokoládu z perníku

Deti milujú kúzla! Táto téma je u detí obľúbená, a je vhodná ako pre rôzne vekové kategórie, tak aj do exteriéru/interiéru. Hneď po príchode na oslavu sa z detí stanú Čarodejníci – pre chlapcov pripravíme čarodejníčke čapice a plášť, pre dievčatá čapice a sukne. Aby mohli čarovať, tak dostanú každý svoju kúzelnícku paličku či prútik. Už ich vidíte? Ako chlapci behajú, aby sa im nadvihli plášte, a dievčatká sa točia v krásnych sukničkách? Magické pozvánky, dekorácie a ozdôbky v rámci občerstvenia. Samozrejme, kúzelnícky stôl s tortou. DJ vykúzli hudbu a čarodejnica – animátorka sa s deťmi zahrá a zaspieva. Hosť oslavy – Čarodejník – deti poteší a prekvapí svojimi kúzlami.

Cirkus párty

Červené nosy, parochne, kravaty, maľovanie na tvár, popcorn, torta v tvare cirkusového šapitó, veľa balónov, predstavenie a zábava – to všetko k cirkusu neodmysliteľne patrí. Malý šašo, kam sa len pozriete. Lístky do cirkusu ako pozvánky, ktoré si deti budú môcť vymeniť za masky. Rôzne cirkusové postavy a hra na cirkusantov ako súčasť programu. Krásne farebné dekorácie a ozdôbky, tematické občerstvenie. DJ Šašo a animátorka sa postarajú o hudbu, zábavu a rôzne hry pre deti. Hlavný program oslavy – cirkusové predstavenie.

Párty ukončíme posielaním balónov šťastia do neba.

Hlavné aktivity pre deti:

„Vyzdob si svoj vlastný domček” – vhodná do exteriéru. Pripravíme papierové domčeky (reálnej veľkosti), ktoré si deti sami vyzdobia. Je to veľmi interaktívna hra, prepojenie kreativity a zábavy. Detičky sa následne môžu hrať hry vo vlastných vyzdobených domčekoch. Tie ešte aj dlho po oslave poslúžia ako super zábava pre vaše dieťa – až kým nenaprší

„Priprav, upeč a vychutnaj“ – aktivita vhodná do exteriéru a interiéru. Detičky si samé pripravia chutné, sladké a zdravé pochúťky. Kulinársky zážitok pre všetkých, a zároveň veľmi zaujímavá a atraktívna aktivita pre deti, ktorá ich uvedie aj do sveta praktických každodenných činností.

„Maľovanie na kamene“ – vhodná do exteriéru aj interiéru. Každý si namaľuje na kameň svoje obľúbené zvieratko, a spolu tak vytvoríme veľkú farmu. Keď už budeme mať „rozbabrané“ farby, spoločne namaľujeme aj strom priateľstva. Deti milujú maľovanie, táto aktivita nesie so sebou kopec srandy, zábavy, no najmú rozvíja kreativitu u detí každého veku.

Hlavné aktivity pre dospelých:

„Potešiť dušu umením“ – niet lepšej cesty na zrelaxovanie, ako umenie. Na veľkom plátne sa s pomocou farieb nielen zrelaxujeme, ale aj zabavíme, a to všetko pod dohľadom odborníka.

„Škola varenia“ – na párty si navaríte sami! Indická, talianska alebo francúzska kuchyňa? Jedlo si vyberáte vy, exkluzívne tipy a triky vám prezradí šéfkuchár. Táto aktivita poteší každého, a zároveň vás aj niečo nové naučí.

„Mind game“ – absolútna novinka na Slovensku. Ak máte radi netradičné zážitky, tak toto je určite top. „Mozgová posilňovňa“ vám pomocou rôznych hier na prístrojoch otvorí umne nový rozmer reality: dokážete hýbať predmetmi či strieľať na terč iba pomocou sily vašej mysle?

Informujte sa o konkrétnych ponukách:

Vaše meno (povinné):

Váš email (povinné):

Telefón:

Predpokladaný dátum udalosti (povinné):

Miesto (povinné):

Požiadavky:

Komunity

Nedávno aktívni

avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar

Eventy

  • Žiadne akcie